Sezon 07' Başvuruları Sona Erdi.

June 1, 2018

 

Mimarlar Ne Der +?, farklı ekollerdeki mimarlık öğrencilerini ve farklı disiplinleri bir araya getirerek mimarlıkta eleştirel düşünme ortamı oluşturmak ve bu ortamdan beslenerek kendilerini geliştirmenin yanında söylem üreterek bu pratiğe katkı sağlamak amacıyla 2015 yılında İTÜ’de 5 mimarlık öğrencisi tarafından kurulmuştur ve bugün 12 üniversitede 80’i aşkın gönüllü öğrenciyle faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Mimarlar Ne Der +? Buluşmaları ile oluşturulan tartışma ortamlarına, ürünlerine olan ilginin ve sürece dahil olma talebinin artması ile sürecin daha verimli ve doğru işlenmesi adına ilk kez Sezon 06'da topluluğa katılım başvuruya açılmıştı. Başvurular ve değerlendirmeler sonucu 3 yeni ekip daha aileye katılmıştı.

 

Yeni sezon, Sezon 07' için ise başvurular başladı! Başvuru süreci 1 Haziran 2018 - 22 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olup, başvurular www.mimarlarneder.com adresine yapılacaktır.

    

Bu süreçte Mimarlar Ne Der +? topluluğuna katılmak isteyenlerden beklenenler;

  • En az 4 – en çok 8 kişilik bir ekibin kurulması

  • Motivasyon formunun doldurulması

  • Başvuru sonrası 14-15 Temmuz 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Sezon 06’ Çalıştayına katılabiliyor olmaları

Sezon 07' Başvuruları son ermiştir.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Son Paylaşımlar

April 22, 2020

May 6, 2019

Please reload

Arşiv